موضوعات: "اخلاقی" یا "سیاسی"

دشمن برای مقاصدش روی تحلیل‌های غلط و مدیریت افکار عمومی تمرکز کرده است

  طیف خاص پایان‌دهنده به اندیشه‎های امام راحل در نشست برلین؛ امید دشمنان اسلام بوده و با ساخت امام جعلی و تحریف افکار و اندیشه‎های ایشان سعی در تغییر نرم نظام انقلابی و اسلامی ایران دارند.   به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، با توجه به فضای غبار… بیشتر »

حادثه بی‌نظیر ۹دی و قدرت فکری مردم، نمونه‌ای از قدرت نظام

امروز هندسه‌ی تقابل قدرت‌های استکباری با جمهوری اسلامی در جهت سلب قدرت مادی و معنوی، و عزم و اراده‌ی ملت ایران است و در مقابل، باید این قدرت را حفظ و روزبه‌روز تقویت کرد. بیانات رهبر انقلاب در آستانه سالروز حماسه ۹ دی حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر… بیشتر »

​ پیام روز سیزدهم آبان

پیام روز سیزدهم آبان یوم اللّه سیزده آبان، یادآور حماسه ها، ایثارها و فداکاری های دانش آموزان عزیزمان است. این روز باشکوه بدین سبب روز «دانش آموز» نامیده شد، تا خاطره فرزندان دلیر انقلاب برای همیشه جاودان بماند و درسی فراموش ناشدنی برای تمام دانش… بیشتر »

کریمترین مردم

هرلحظه که دلم یادت می کند ،نمی توانم بی توجه بگذرم، با حکایت نابی از زندگی زیبایت خانه یِ دلم را زینت می دهم ، به این امید که همه یِ ما را از دریایِ معرفتت ، قطره ای بنوشانی ... یا اباعبدالله ... صل الله علیک ... از مقتلِ خوارزمی و جامع الاخبار روایت… بیشتر »

مفاخره حضرت علی(علیه السلام) و فاطمه زهرا(سلام الله علیها)

مرغ سحر اگر دمی ناد علی(ع) نوا کند                      در دل و جان عاشقان محشر از آن به پا کند هر که بدید گوشه ی ابروی چون هلال او                   پشت کند به عالم و از همه انزوا کند گر مددی کند ورا همت عالی علی(ع)                        شرح دهد… بیشتر »
1 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... 26