موضوع: "دلنوشته"

درددل یک جانباز شیمیایی با امام زمان (عج)

« بسم الله الرحمن الرحیم » مرا می‌شناسی. من یک روستایی‌ام. یکی از روستاهای دور دست سرزمینمان ایران. از مهد نام آوران و دلیران آذربایجان. شاید مرا نشناسی! خیلی ها مرا نمی‌شناسند. اهل زمین که با یک روستایی دورافتاده و ساده کاری ندارند. اصلا برایشان مهم… بیشتر »

شمع راه..."دانلود مداحی"

  دانلود و پخش/ مداحی ویژه شهادت امیرالمومنین (علیه السلام)1     دانلود و پخش/ روضه شهادت امام علی (علیه السلام) 2 دانلود و پخش/ روضه وداع امیرالمومنین با فرزندانش3 شب بود و اشـک بود و علی بـــود و چاه بود فــــریــــاد بـــی‌صدا، غـــم دل بـــود… بیشتر »

مثل سنگریزه

  یک سنگ ریزه اگر در جوراب یا کفشت باشد تو را از رفتن واز حرکت باز می دارد .بعضی چیزها ریز است ،ناچیز است ،اما انسان را از حرکت در راه خدا وبه سمت خوبی ها باز می دارد ویکی از آنها نامهربانی نسبت به پدر ومادراست،هرچند کم باشد ودرحدگفتن اف باشد . به همین… بیشتر »

مثل روز نامه باطله

کیف ها را در مغازه های کیف فروشی ببین که چقدر زیبا وخوش فرم وخوش قواره ایستاده اند اگر داخلشان را باز کنی می بینی پر از روزنامه باطله اند وقتی که روزنامه ها را بیرون می ریزی از شکل می افتند.خشم وعصبانیت مثل همان روزنامه باطله اندوقتی آنها را فرو ببریم… بیشتر »

مثل گلاب

  به گل آب بدهی گلاب می دهد.یعنی همان چیز، بهترش را به شما بر می گرداند .خدا دوست دارد مثل گل باشیم ،یعنی هر کس به ما محبتی کرد با محبت بیشتر پاسخ بدهیم.هنگامی که شما را احترام کردند شما زیباتر احترام کنید هرگاه کسی به شما سلام کرد ،بهترش را پاسخ دهید .… بیشتر »
1