موضوع: "مهدویت"

​زندگی یعنی وقف او شدن ..

  دنیا دریای عمیقی است که بیشتر مردم در آن غرق می شوند و آخرالزمان زمانی که همه بر رسم جاهلیت زندگی کنند، مگر آنانی که در آغوش رحمت الهی قرار بگیرند...   « بسم الله الرحمن الرحیم » امیرالمومنین علی (علیه‎ السْلام) فرمودند: «ای مردم! ... در آن روز (قبل… بیشتر »

رابطه جمعه و امام زمان(عج)

فکر کردن به رابطه بین جمعه و امام زمان(عج) ذهن رو درگیر می کنه. ولادتش روز جمعه بود. امامتش از روز جمعه آغاز شد. یکی از نام های ایشان جمعه است. تو روایات می خونیم که روز جمعه ظهور می کنه و بر همین اساس بوده که شیعیان از قدیم، حتی زمانی که حکومت دست… بیشتر »

تجدید عهد با امام حیّ

  یوم الله نهم ربیع الاول، سالروز آغاز امامت امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف و روز تجدید میثاق با آن امام همام و آخرین ذخیره الهی می باشد، شایسته است عاشقان و منتظران در هر كجا هستند در این روز بصورت ویژه توجه به امام زمان علیه السلام نمایند،… بیشتر »

ربیع المولود مبارک

  دست مابرکرم و رحمت مهدی باشد عشق ما آمدن دولت مهدی باشد اول ماه ربیع از کرمت یا سلطان روزی ما فرج حضرت مهدی باشد اللهم عجل لولیک الفرج بیشتر »

امام مهدی (عج) مظهر كمال

خداي جهان خالقي حكيم است و هيچ موجودي را بيهوده و عبث نيافريده، چون خلق بي‌هدف نشانة ضعف و ناآگاهي است و اين ويژگي‌ها نمي‌تواند در خداوند وجود داشته باشند. او هر مخلوقي را براي هدفي حكيمانه آفريده و آن را به سوي هدفش هدايت مي‌كند. وقتي به جهان و موجودات… بیشتر »
1 3 4 5