موضوع: "جنگ نرم"

دشمن برای مقاصدش روی تحلیل‌های غلط و مدیریت افکار عمومی تمرکز کرده است

  طیف خاص پایان‌دهنده به اندیشه‎های امام راحل در نشست برلین؛ امید دشمنان اسلام بوده و با ساخت امام جعلی و تحریف افکار و اندیشه‎های ایشان سعی در تغییر نرم نظام انقلابی و اسلامی ایران دارند.   به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه، با توجه به فضای غبار… بیشتر »

آسیب های بازی های کامپیوتری از دیدگاه حجت الاسلام و المسلمین وافی

حجت الاسلام و المسلمین وافی در نشستی که با طلاب و دانش آموختگان حوزه علمیه الزهراء(س) و زینب کبری(س)ارومیه داشتند در ابتدا به نیازهای مبلغین برای تبلیغ اشاره کرده و فرمودند که درتبلیغ مبلغین به سه سین اساسی نیاز دارند:سواد،سلیقه و سوز ایشان در ادامه به… بیشتر »

خواست دشمن،دو دستگی بین مردم/عکس

نقش فیس‌بوک و توییتر در گسترش تروریسم

رئیس سازمان اطلاعات و ارتباطات دیجیتال انگلیس شبکه‌های اجتماعی فیس‌بوک و توییتر را به گسترش تروریسم متهم کرد. «رابرت هنیگن» رئیس سازمان اطلاعات و ارتباطات دیجیتال انگلیس (GCHQ) خواستار کنترل بیشتر بر فعالیت‌های تروریستی در ارتباطات اینترنتی شد. وی… بیشتر »

آثار مخرب ماهواره بر خانواده و جامعه-قسمت دوم

درمورد بحث ماهواره، چند سوال اساسی وجود دارد: شبکه های ماهواره ای فرصت هستند یا تهدید؟ بایستی از آنها استفاده کرد یا استفاده آز آنها غیر قانونی است و باید ممانعت به عمل آید؟در عصر ارتباطات و دهکده جهانی بهترین روش مقابله و مواجهه با ماهواره و پیامدهای… بیشتر »
1 3