موضوع: "اعتقادی"

زنان پیاده نظام شیطان هستند/ نیرومندترین لشکر شیطان

در دنیا زن‌هایی پیاده نظام شیطان هستند. در روایات داریم که شیطان مجسم شده با حضرت یحیی گفت‌وگویی داشته و حضرت فرمودند که در این دنیا با چه دام‌هایی بیشتر فریب می‌دهی؟ شیطان گفت: زن‌ها، البته نه همه زن‌ها. در دنیا زن‌هایی هستند سراسر علم، فضیلت، حکمت و… بیشتر »

چه عملی باعث سعادتمندی علامه امینی شد؟

اسلام نظير خانه‌اى است كه پايه و ستون آن خانه، محبت اهل بيت)عليهم السلام( است و قوام یک ساختمان به پایه های محکم آن است، پس یک مسلمان واقعی باید همواره دوستدار اهل بیت (علیهم السلام) باشد. عقیق:خداوند متعال در قرآن می فرماید: لَّا أَسْأَلُكُمْ عَلَيْهِ… بیشتر »

ای قرآن عزیز ما را ببخش ...

بسم الله الرحمن الرحیم. یا أَیهَا الَّذِینَ آمَنُوا لَا تَتَّخِذُوا الْیهُودَ وَالنَّصَارَى أَوْلِیاءَ بَعْضُهُمْ أَوْلِیاءُ بَعْضٍ وَمَنْ یتَوَلَّهُمْ مِنْكُمْ فَإِنَّهُ مِنْهُمْ إِنَّ اللَّهَ لَا یهْدِی الْقَوْمَ الظَّالِمِینَ ای کسانی که ایمان… بیشتر »

پیام مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت ایام فاطمیه

پیام مرکز مدیریت حوزه‌های علمیه خواهران به مناسبت ایام فاطمیه   بسم الله الرحمن الرحیم به ایام فاطمیه نزدیک می شویم. ایامی که با یاد و نام و خاطرة دخت مکرم نبی معظم اسلام«صلی الله علیه و آله و سلم» سرشار از معنویت و اندوه است.ایامی که متعلق به حضرت… بیشتر »

ترویج خرافه در شبکه‌های موبایلی با آغاز ماه ربیع

همزمان با پایان یافتن ماه صفر و حلول ماه ربیع الاول شاهد رواج یک باور غلط هستیم که بیشتر در شرایط کنونی از طریق پیامک، ایمیل یا شبکه‌های نظیر وایبر، واتس‌اپ، تلگرام و ... منتشر می‌شود، با این مضمون که پیامبر(ص) فرموده است: «هر کس خروج از ماه صفر را به… بیشتر »
1